2019-2020 Güz Dönemi Felsefe Bölümü Ders Programı

20 Eyl

  • Fen Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü
  • Tüm Duyurular

                                                                                             Felsefe lümü 2019-2020 Güz Dönemi Haftalık Ders Programı            

 

     I.Dönem

Ders Kodu Kodu

Ders A

Kredi

Tür

Öğretim Üyesi

Derslik

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

FLS101

İlkçağ Felsefesi I

3

Z

Dr. Öğr. Üyesi Aysun Aydın

YD.G-12

 

 

12:55-15:20

 

 

FLS103

Felsefeye Giriş

3

Z

Dr. Öğr. Üyesi M. Zeynep Esenyel

YD.G-12

 

10:10-12:50

 

 

 

FLS105

Psikolojiye Giriş

4

Z

Dr. Fatma Yaşin Tekizoğlu

YD.G-12

 

 

 

 

12:05-15:20

FLS107

Sosyolojiye Giriş

4

Z

Dr. Öğr. Üyesi Cihan Ertan

203

 

 

08:30-11:45

 

 

TDB121

Türk Dili I

2

Z

Çiğdem Sütçü

Uz. Eğ

 

12:55-14:30

 

 

 

AİB101

Atatürk İlk. ve İnk. Tarihi I

2

Z

Ayşen İçke

Uz. Eğ.

 

14:35-16:10

 

 

 

ING101

Yabancı Dil I

2

Z

 

203

 

 

 

08:30-10:05

 

TBT 101

Temel Bilgi Teknolojileri I

2

Z

Öğr. Gör. Günay Temur

Uz. Eğ.

 

 

 

 

15:25-17:00

 

                      III.Dönem

Ders Kodu

Ders A

Kredi

Tür

Öğretim Üyesi

Derslik

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

FLS201

Ortaçağ ve Rönesans Felsefesi

4

Z

Dr. Öğr. Üyesi M. Zeynep Esenyel

YD.G-12

 

 

 

08:30-11:45

 

FLS203

Ontoloji

3

Z

Dr. Öğr. Üyesi Aysun Aydın

YD.G-12

 

 

 

12:55-15:20

 

FLS205

Gelişim Psikolojisi

2

Z

Dr. Öğr. Üyesi Abdi Güngör

YD.G-12

 

 

 

 

10:10-11:45

FLS207

Kent Sosyolojisi

2

Z

Dr. Öğr. Üyesi Ş. Ercan Kızılay

YD.G-12

 

 

10:10-11:45

 

 

FLS209

Klasik Mantık

4

Z

Dr. Öğr. Üyesi Adnan Esenyel

YD.G-12

 

13:45-17:00

 

 

 

FLS221

Bilim Tarihi

2

S

Dr. Öğr. Üyesi Aysun Aydın

101

 

 

15:25-17:00

 

 

FLS227

İslam Felsefesi

2

S

Dr. Öğr. Üyesi Fatih Aydın

201

 

08:30-10:05

 

 

 

 

                      V.Dönem

Ders Kodu

Ders A

Kredi

Tür

Öğretim Üyesi

Derslik

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

FLS301

18. Yüzyıl Felsefesi

4

Z

Dr. Öğr. Üyesi Adnan Esenyel

203

 

10:10-13:40

 

 

 

FLS303

Etik

3

Z

Dr. Öğr. Üyesi M. Zeynep Esenyel

203

 

 

12:55-15:20

 

 

FLS305

Eğitim Psikolojisi

2

Z

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Tekke

203

 

 

 

10:10-11:45

 

FLS307

Değişim Sosyolojisi

2

Z

Dr.Öğr. Üyesi Ş. Ercan Kızılay

203

10:10-11:45

 

 

 

 

FLS309

Felsefe Metinleri I

2

Z

Dr. Öğr. Üyesi Aysun Aydın

203

 

 

 

15:25-17:00

 

FLS325

Din Felsefesi

2

S

Dr. Öğr. Üyesi Tuba Torun

201

 

 

 

 

10:10-11:45

FLS327

Uygulamalı Etik

2

S

Dr. Öğr. Üyesi M. Zeynep Esenyel

201

 

 

08:30-10:05

 

 

FLS337

Etkili ve Güzel Konuşma

2

S

Okt. Aslıhan Haznedaroğlu

203

 

13:45-15:20