2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi Final Programı

28 Ara

  • Fen Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü
  • Tüm Duyurular

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ-FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ

2018-2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ

FELSEFE BÖLÜMÜ FİNAL PROGRAMI

31.12.2018

SAAT

1. SINIF

2. SINIF

3. SINIF

4. SINIF

PAZARTESİ

09:00-10.30

 

 

 

 

 

10:45- 12:15

 

 

 

 

 

 

12:30- 13:45

 

 

 

 

 

 

14:00 -15:15

 

 

 

 

 

 

02.01.2019

 

 

 

 

 

ÇARŞAMBA

09:00-10.30

 

 

 

 

 

 

10:45- 12:15

FLS107 Sosyolojiye Giriş

Dr. Öğr. Üy. Cihan Ertan

D204

Arş. Gör. Esra Oğuz Taşbaş

 

 

 

 

12:30- 13:45

 

 

 

 

 

 

14:00 -15:15

 

 

 

 

 

 

03.01.2019

 

 

 

 

 

PERŞEMBE

09:30-10:40

Türk Dili I- TDB121

Atatürk İlkeleri AİİT101

TBT 101 Bilgisayar Teknolojileri Kullanımı I

D203

Arş. Gör. Esra Oğuz Taşbaş

 

 

 

 

 

 

 

 

12:30- 13:45

 

 

 

FLS 201 Ortaçağ ve Rönesans Felsefesi

Dr. Öğr. Üy. Zeynep Esenyel D204

Arş. Gör. Esra Oğuz Taşbaş

 

 

14:00 -15:15

 

 

 

 

 

04.01.2019

 

 

 

 

 

 

CUMA

09:00-10.30

 

 

 

 

 

 

10:45- 12:15

FLS101 İlkçağ Felsefesi I

Dr. Öğr. Üy. Aysun Aydın D204

Arş. Gör. Esra Oğuz Taşbaş

 

 

 

12:30- 13:45

 

 

 

 

 

 

14:00 -15:15

 

 

 

 

 

 

05.01.2019

 

 

 

 

 

CUMARTESİ

09:00-10.30

 

10:00-11:00

Yabancı Dil I-ING101

Atatürk Eğitim ve Kültür Merkezi Derslikleri

 

 

 

10:45- 12:15

 

 

 

 

12:30- 13:45

 

 

FLS209 Klasik Mantık

Dr. Öğr. Üy. Adnan Esenyel D204

Arş. Gör. Esra Oğuz Taşbaş

 

 

14:00 -15:15

 

 

 

 

 

06.01.2019

 

 

 

 

 

PAZAR

09:00-10.30

 

 

 

 

 

 

10:45- 12:15

 

 

FLS221 Bilim Tarihi

Dr. Öğr. Üy. Adnan Esenyel D204

 

 

12:30- 13:45

 

 

 

 

 

 

14:00 -15:15

 

 

 

 

 

 

07.01.2019

 

 

 

 

 

 

PAZARTESİ

09:00-10.30

 

 

 

 

 

10:45- 12:15

 

FLS203 Ontoloji

Dr. Öğr. Üy. Aysun Aydın D204

 

 

12:30- 13:45

 

 

 

 

 

 

14:00 -15:15

 

 

 

 

 

 

 

08.01.2019

SAAT

1. SINIF

2. SINIF

3. SINIF

4. SINIF

SALI

09:00-10.30

 

 

 

 

 

10:45- 12:15

 

 

 

 

 

 

12:30- 13:45

 

 

 

 

 

 

14:00 -15:15

 

 

FLS227 İslam Felsefesi

Dr. Öğr. Üy. Tuğba Torun D204

Arş. Gör. Esra Oğuz Taşbaş

 

 

09.01.2019

 

 

 

 

 

ÇARŞAMBA

09:00-10.30

FLS105 Psikolojiye Giriş

Dr. Öğr. Üy. Tuba Çolak

D204

Arş. Gör. Esra Oğuz Taşbaş

 

 

 

10:45- 12:15

 

 

 

 

 

 

12:30- 13:45

 

 

 

 

 

 

14:00 -15:15

 

 

FLS207 Kent Sosyolojisi

Dr. Öğr. Üy. Ş. Ercan Kızılay

D204

Arş. Gör. Esra Oğuz Taşbaş

 

 

10.01.2019

 

 

 

 

 

PERŞEMBE

09:00-10.30

 

 

 

 

 

 

10:45- 12:15

FLS103 Felsefeye Giriş

Dr. Öğr. Üy. Zeynep Esenyel D204

Arş. Gör. Esra Oğuz Taşbaş

 

 

 

12:30- 13:45

 

 

 

 

 

 

14:00 -15:15

 

 

FLS205 Gelişim Psikolojisi

Dr. Öğr. Üy. Abdi Güngör D204

Arş. Gör. Esra Oğuz Taşbaş

 

 

11.01.2019

 

 

 

 

 

 

CUMA

09:00-10.30

 

 

 

 

 

10:45- 12:15

 

 

 

 

 

 

12:30- 13:45

 

 

 

 

 

 

14:00 -15:15

 

 

 

 

 

12.01.2019

 

 

 

 

 

CUMARTESİ

09:00-10.30

 

 

 

 

 

10:45- 12:15

 

 

 

 

 

 

12:30- 13:45

 

 

 

 

 

 

14:00 -15:15

 

 

 

 

 

13.01.2019

 

 

 

 

 

PAZAR

09:00-10.30

 

 

 

 

 

10:45- 12:15

 

 

 

 

 

12:30- 13:45

 

 

 

 

 

14:00 -15:15