2018-2019 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Final Programı

03 May

  • Fen Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü
  • Tüm Duyurular

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ-FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ

2018-2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR DÖNEMİ

FELSEFE BÖLÜMÜ FİNAL SINAV PROGRAMI

20.05.2019

SAAT

1. SINIF

2. SINIF

3. SINIF

4. SINIF

PAZARTESİ

09:00-10.30

 

 

 

 

 

10:45- 12:15

 

 

 

 

 

12:30- 13:45

FLS106 Psikoloji Tarihi

Dr. Öğr. Üy. Mustafa Tekke D203

 

 

 

14:00 -15:15

 

 

 

 

15:30 -16:45

 

 

 

 

17:00 -18:15

 

 

 

 

21.05.2019

 

 

 

 

 

SALI

09:00-10.30

TÜRK DİLİ + TARİH + BİLGİSAYAR

09:30 – 10:40

D203

 

 

 

10:45- 12:15

 

 

 

 

 

12:30- 13:45

 

 

 

 

14:00 -15:15

 

FLS206 Sosyal Psikoloji

Dr. Öğr. Üy. Mustafa Tekke D203

 

 

15:30 -16:45

 

 

 

 

17:00 -18:15

 

 

 

 

22.05.2019

 

 

 

 

 

ÇARŞAMBA

09:00-10.30

 

 

 

 

 

10:45- 12:15

FLS108 Sosyoloji Tarihi

Dr. Öğr. Üy. Emre Öztürk D203

 

 

 

12:30- 13:45

 

 

 

 

 

14:00 -15:15

 

 

FLS230 Mitoloji

Doç. Dr. Emre Okan D203

 

 

15:30 -16:45

 

 

 

 

17:00 -18:15

 

 

 

 

23.05.2019

 

 

 

 

 

 

 

PERŞEMBE

09:00-10.30

 

 

 

 

10:45- 12:15

 

 

FLS202 17.yy Felsefesi

Dr. Öğr. Üy. Zeynep Esenyel D203

 

 

12:30- 13:45

 

 

 

 

 

14:00 -15:15

 

 

 

 

15:30 -16:45

 

 

 

 

17:00 -18:15

 

 

 

 

24.05.2019

 

 

 

 

 

CUMA

09:00-10.30

FLS104 Felsefenin Temel Problemleri

Dr. Öğr. Üy. Adnan Esenyel D203

 

 

 

10:45- 12:15

 

 

 

 

 

12:30- 13:45

 

 

 

 

 

14:00 -15:15

 

FLS224 Çevre Felsefesi

Dr. Öğr. Üy. Aysun Aydın D203

 

 

15:30 -16:45

 

 

 

 

17:00 -18:15

 

 

 

 

25.05.2019

 

 

 

 

 

CUMARTESİ

09:00-10.30

 

 

 

 

10:45- 12:15

 

 

 

 

 

12:30- 13:45

 

 

 

 

 

14:00 -15:15

 

 

 

 

15:30 -16:45

 

 

 

 

17:00 -18:15

 

 

 

 

26.05.2019

 

 

 

 

 

PAZAR

09:00-10.30

 

 

 

 

10:45- 12:15

 

 

 

 

 

12:30- 13:45

 

 

 

 

 

14:00 -15:15

 

 

 

 

15:30 -16:45

 

 

 

 

17:00 -18:15

 

 

 

 

27.05.2019

 

 

 

 

 

PAZARTESİ

10.00-10:45

YABANCI DİL II

11:00- 12:15

 

 

 

 

 

12:30- 13:45

 

 

 

 

 

14:00 -15:15

 

 

 

 

 

15:30 -16:45

 

FLS230 Modern Mantık

Dr. Öğr. Üyesi Adnan Esesnyel D203

 

 

17:00 -18:15

 

 

 

 

28.05.2019

 

 

 

 

 

SALI

09:00-10.30

 

 

 

 

 

10:45- 12:15

 

 

FLS204 Epistemoloji

Dr. Öğr. Üy. Aysun Aydın D203

 

 

12:30- 13:45

 

 

 

 

 

14:00 -15:15

 

 

 

 

 

15:30 -16:45

 

 

 

 

17:00 -18:15

 

 

 

 

29.05.2019

 

 

 

 

 

 

 

ÇARŞAMBA

09:00-10.30

 

 

FLS220 17.yy Felsefe Metinleri

Dr. Öğr. Üy. Zeynep Esenyel D203

 

 

10:45- 12:15

 

 

 

 

 

12:30- 13:45

FLS102 İlkçağ Felsefesi II

Dr. Öğr. Üy. Aysun Aydın D203

 

 

 

14:00 -15:15

 

 

 

 

 

15:30 -16:45

 

 

 

 

17:00 -18:15

 

 

 

 

30.05.2019

 

 

 

 

 

PERŞEMBE

09:00-10.30

 

 

 

 

 

10:45- 12:15

 

 

 

 

 

12:30- 13:45

 

 

FLS208 Kültür Sosyolojisi

Dr. Öğr. Üy. Cihan Ertan

D203

 

 

14:00 -15:15

 

 

 

 

 

15:30 -16:45

 

 

 

 

17:00 -18:15

 

 

 

 

31.05.2019

 

 

 

 

 

CUMA

09:00-10.30

 

 

 

 

 

10:45- 12:15

 

 

 

 

 

12:30- 13:45

 

 

 

 

 

14:00 -15:15

 

 

 

 

 

15:30 -16:45

 

 

 

 

17:00 -18:15